HAKKIMIZDA

Beytaş, 1998 yılından beri İnegöl'de hizmet vermektedir. CAM ve AYNA sektöründe yerini aldıktan sonra, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ile, hızlı ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

Beytaş, 6.500 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Son derece modern alt yapıya ve tesislere sahip olan Beytaş, teknoloji ve ar-ge konularında da önemli yatırımlar yapmıştır.

Kalite politikamız; tüketicinin ihtiyaçlarını, müşteri zevkleri doğrultusunda yerine getirmektedir. Ayrıca global pazarda yenilikçi ufuklar açmaktır.

Beytaş, marka olmak için kurumsallaşma yolunda çalışmalarını hızla devam ettirmekte ve sistemle ilgili tüm kalite belgelerini (ISO 9001) bünyesinde bulundurmaktadır.

Beytaş, cam ve aynayı müşterilerinin talepleri doğrultusunda ileri teknolojili CNC makinelerle kusursuzca sanata dönüştüren, ağırlıklı mobilya sektörüne hizmet veren ve hızla kapasitesini büyüten bir firmadır.

Yeni boyama ve seri grafik baskı teknikleriyle piyasaya yenilikçi ufuklar açmış olup, müşterilerinin ar-ge tasarım çalışmalarına her zaman en üst seviyede destek vermektedir.

Giriş Yapın

Giriş yaparak ürünleri favorilerinize ekleyebilir, hızlıca toplu fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap