Tel : 0224 718 59 58 Email: info@beytascam.com

Hakkımızda

Kalite politikamız; tüketicinin ihtiyaçlarını , müşteri zevkleri doğrultusunda yerine getirmektedir.

Hakkımızda

Beytaş Cam A.Ş. 1998 yılından beri İnegöl'de hizmet vermektedir. CAM ve AYNA sektöründe yerini aldıktan sonra, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ile, hızlı ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

Beytaş Cam A.Ş. 6.500 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Son derece modern alt yapıya ve tesislere sahip olan Beytaş Cam teknoloji ve ar-ge konularında da önemli yatırımlar yapmıştır.

Kalite politikamız; tüketicinin ihtiyaçlarını , müşteri zevkleri doğrultusunda yerine getirmektedir.

Ayrıca global pazarda yenilikçi ufuklar açmaktır.

Beytaş Cam A.Ş. marka olmak için kurumsallaşma yolunda çalışmalarını hızla devam ettirmekte ve sistemle ilgili tüm kalite belgelerini (ISO 9001) bünyesinde bulundurmaktadır.

Beytaş Cam A.Ş cam ve aynayı müşterilerinin talepleri doğrultusunda ileri teknolojili CNC makinelerle kusursuzca sanata dönüştüren, ağırlıklı mobilya sektörüne hizmet veren ve hızla kapasitesini büyüten bir firmadır.

Yeni boyama ve seri grafik baskı teknikleriyle piyasaya yenilikçi ufuklar açmış olup, müşterilerinin ar-ge tasarım çalışmalarına her zaman en üst seviyede destek vermektedir.

Beytaş Cam A.Ş %80 ithal teknolojik makineler ve %80 yerli hammadde ile çalışmasıyla beraber ithal cam ve aynayla da kalitesine kalite katmaktadır.